#Love Sucks | The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

#Love Sucks | The Vampire Diaries

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı! Images?q=tbn:ANd9GcRvAqVDqqKarQjE0oB0NFWDlFNvyl3BEsXmSqZlciJ-mSPEJx-  
Rütbe Ödüllü Icon Yarışması İçin "Forum Etkinlikleri" bölümümüzü ziyaret ediniz.

The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı!

YazarMesaj
afterplas
Kalıcı Üye
 Kalıcı Üye
afterplas

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2616
Vampir Puanı : 3666
BilgiRep : 3
Doğum Tarihi : 11/10/93
Nerden? : in swiftland.

The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı! Empty
MesajKonu: The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı!   The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı! EmptyPaz Eyl. 04, 2011 4:38 am

KONU İÇİN Odette'YE TEŞEKKÜRLER.
The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı! 681069

The Vampire Diaries ekibi 3.sezon prömiyeri için hazırlıklarına hız vermişken Entertainment Weekly, dizinin yıldız isimleri Ian Somerhalder, Nina Dobrev ve Paul Wesley'in tanıtım fotoğraflarını yayınladı.

Üçlü her zaman olduğu gibi bu çekimlerde de mükemmel gözüküyor. Ayrıca Paul Wesley ile yapılan söyleşiden bazı ilginç satır başları da mevcut:

Paul Wesley fotoğraf karesinde hiç olmadığı kadar ciddi duruyor. Bu bir bakıma yeni sezonda Stefan'ın durumu hakkında bize ipucu veriyor. Aktör EW'ye ''Bu sezon Stefan'ın farklı yönünü göreceğiz. Şiddetli değişimlere neden olacak bir şeyler yaşanacak ve bu noktada Stefan artık arkasına bakmayacak. Ve bunun keyfini çıkarmaya bakacak'' diye konuştu ve ekledi:'' Gerçek şu ki ben de diğerleri gibi karanlık bir adam olabilirim. Fakat ben mizahı, eğlenceyi seviyorum, işten kaçmayı seviyorum, sersem olmayı ve sürekli sorunlarla uğraşmayı seviyorum. Bu yüzden durum benim için zamanla biraz iç karartıcı olabilir.''

The Vampire Diaries yaklaşık iki hafta sonra, 15 Eylül'de ekranlara yeni sezonuyla dönüyor.

The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı! 291jdk1

The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı! Xpafe8

The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı! Vy1pi9

The Vampire Diaries Yıldızlarının 3. Sezon İçin Yeni Tanıtım Fotoğrafları Yayınlandı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3. Sezon Yeni Fotoğraflar&Fragman
» Yeni Temamız.
» Ian Somerhalder 3. Sezon hakkında bilgi veriyor.